More
Lükand- ja rulooustega kappide kõrval pakub More seeria ka riidekappi ja klaasustega kappi. Laia viimistlusvaliku tõttu sobivad More kapid kasutamiseks kõikide Thulema töölaudade juurde. 1200 mm laiused kapid toetuvad tugevale metallraamile, ning on saadaval nii jalgadel kui ratastel, võimaldades vajadusel tööruume lihtsalt ümber sättida.

1200 mm laiad More seeria kapid toetuvad tugevale, kapi põhja asetatud metallraamile, kapiuksed on kaetud tamme või vahtra spooniga ja lakitud või peitsitud. Lükanduste viimistlusvariantide seas on lisaks ka värvitud MDF uksed.

More seeriasse kuuluvad 1200 mm laiused lükand- ja rulooustega kapid. Kappidele saab peale tõsta kas ühe või kahe kausta kõrguse lahtise riiuli ehk antresooli. Seeriat täiendab 1200 mm laiune seinariiul.

Esindusliku ja juhi kabinetti sobivana on seerias ka 1312 mm kõrgune klaasustega kapp. Seeriasse kuulub veel 1700 mm kõrgune riidekapp, mille lakke kinnitatud kandpuu külge saab riputada 3-4 inimese ülerõivad.

Madalamad More kapid on 928 mm kõrgused. More erinevate kappide korpused on valmistatud tugevast ja praktilisest 19 mm paksusest melamiinkattega plaadist. Kapi servadele annab täiendava tugevuse 1 mm servakant. Tänu tugevale raamile, 19 mm plaadi paksusele ja riiuli 600 mm laiusele ei ole muret, et riiulid või korpused kaustade raskuse tõttu painduksid. Kappide tagaseinad on viimistletud, mistõttu saab neid paigutada ka ruumi keskele. Kõik kapid on saadaval ka lukustatavana.


Joonised ja viimistlused


Galerii


Paigaldusjuhendid