Krog
Funktsionaalne ja asine, haakub Krog ülejäänud Thulema sarjade mööbliga - näiteks Moi ja More kappidega, kuid sobib ühe büroo raames ka konservatiivsema Thoriga. Kasutades oskuslikult väikest hulka elemente, võimaldab Krog luua väga eriilmelisi lahendusi konservatiivsemast trenditundlikumani. Krogi lauariiulid ja lisadetailid loovad elava ja isikupärase töökeskkonna asjalikku ilmet kaotamata. Värske ja rõõmus värvivalik ja ergonoomika on teinud selle sarja ülipopulaarseks nii Eestis kui ka Soomes.

Nutikas ruumikasutus

Krogi seeria töökohad moodustuvad funktsionaalsetest elementidest: lauapindadest, mahutitega abipindadest ja krogile iseloomulikust kergest jalapaarist. Valikus pole midagi üleliigset, kuid töötajate väga erinevad nõudmised nii avatud büroo mööblile kui kabinetimööblile saavad alati täidetud. Oma väheste elementidega lubab krog luua väga eriilmelisi lahendusi konservatiivsest kabinetimööblist kuni kaasaegsesse avatud ruumi sobilike mööblikomplektideni välja. läbimõeldud lauaplaatide valik võimaldab paigutada ruumisäästlikke töökohtade kombinatsioone nii üksikult seina äärde kui paari kaupa ruumi keskele.

Viimistlus

Tööpindu ja abipindade katteplaate on valikus 8 erinevat tooni: ühevärviline valge, soe basalthall või külmem terashall ning oliivikarva toon; lisaks elavad ja sõbralikud kase, pöögi, valgendatud tamme ja pähkli melamiinkatted. Abipinna kapi ja sahtli korpused on valget, hele- või tumehalli tooni. Laua teraskonstruktsiooni saab samuti valida kas halli või valge, võimaldades luua nii konservatiivselt soliidsemaid kui väljakutsuvalt kaasaegseid lahendusi. Töökeskkonda toovad vaheldust lisadetailide rõõmsad toonid: koorekarva valge, hõõguv tellispunane, värske salatiroheline või isikupära rõhutav kannikeselilla.

Joonised ja viimistlused

Pane endale kokku sobiv komplekt, vali laua tüüp, abi- ning lisapinnad ning loomulikult viimistlus.


Galerii

Krogi laialdased võimalused aitavad kohandada ka paljunõudliku kontori muutes selle toimivaks keskkonnaks.